INFO:
– brak miejsc na wydarzeniu (120/120). W przypadku zwolnienia miejsca, na dole tekstu będzie możliwość zapisu.
– Pakiet informacji dla uczestników znajduje się tutaj.
– Biuro Zawodów będzie czynne od 23:00 do 23:30. Prosimy o zabranie ze sobą wypełnionego Oświadczenia Zawodnika (lub oświadczenia opiekuna prawnego uczestnika). Przyspieszy to proces weryfikacji. Na miejscu będą przygotowane formularze dla zapominalskich.

Zapraszamy na pierwszą edycje Biegu Żołnierzy Niezłomnych, który wystartuje równo o 24:00 w nocy ze środy (28.02) na czwartek (01.03)! Organizatorem głównym jest Powiat Piaseczyński wraz ze wsparciem merytorycznym od Extreme Warrior Park.

Trasa biegnie przez Las Chojnowski – od startu koło Grochowej do mety w Piskórce, przy krzyżu przy skrzyżowaniu ul. Głównej z Jagodową. – Zapraszamy wszystkich do uczczenia pamięci Niezłomnych – zachęca Starosta Piaseczyński Wojciech Ołdakowski. –  Długość trasy wynosi 1963 metry i jest to dystans symboliczny. W 1963 roku we wsi Majdan ujęto Józefa Franczaka, pseudonim „Laluś”,  ostatniego Żołnierza Wyklętego – tłumaczy starosta.

Na trasie będzie można spotkać przeszkody zarówno naturalne, jak i techniczne takie jak zasieki i noszenie drewnianego bala. Na części odcinka może pojawić się błoto oraz woda.

W biegu mogą wziąć udział osoby, które dokonają wcześniejszego zgłoszenia na stronie zapisów lub zapiszą się bezpośrednio w biurze zawodów. Liczba miejsc jest ograniczona. Powiat Piaseczyński zaprasza również osoby niepełnoletnie z pisemną zgodą rodziców lub opiekunów na udział w zawodach.

Na mecie czeka na Was pięknie wykonany okolicznościowy medal!

Do zobaczenia na starcie!

Kiedy:  24:00 w nocy ze środy (28.02) na czwartek (01.03)
Biuro Zawodów:  Główna 55, 05-540 Piskórka
Biuro czynne od 23:00, Odprawa 23:40
Limit: 120 osób
Bilet darmowy, obowiązkowa rejestracja. Zapisy i regulamin na stronie https://extremewarriorpark.pl/bieg-zolnierzy-niezlomnych/