Już w sobotę 21 lipca 2018 roku firma Wyjątkowy Prezent wspólnie z Extreme Warrior Park organizują wyjątkowe wydarzenie na dachu Galerii Północnej. W ramach cyklu eventów “Dach, że och i ach!”, przez całe wakacje, wszystkie soboty spędzane będą aktywnie, a ta sobota jest dla Nas!  

Treningi zostaną przeprowadzone pod okiem profesjonalnych trenerów Ninja Warrior Team a sportowe wyzwanie będą mogli podjąć dorośli i dzieci. Trening jest bezpłatny dla wszystkich chętnych!

Trening Funkcjonalny & Mobility z Mateuszem Krawieckim

  • trening dla początkujących 17.00 – 18.00
  • trening dla zaawansowanych 18.00 – 19.00

Trening Funkcjonalny & Mobility służy w głównej mierze do pogłębiania zakresu ruchu i wzmocnienia ogólnego mięśni. Ćwiczenia core stability to ćwiczenie mięśni głębokich tułowia, czyli te partie mięśni, które kontrolują wszystkie ruchy człowieka. Ćwiczenia mobility pomagają zwiększyć zakres ruchów oraz siłę ogólną. Ten typ treningu to idealnie uzupełnienie planów treningowych dla osób aktywnych oraz przeciwdziałanie kontuzjom dla osób mniej aktywnych. Pomaga rozluźnić mięśnie, zmniejsza ból stawów i poprawia samopoczucie.

Mateusz Krawiecki – ambasador Runmageddon, wielokrotny zwycięzca biegów z przeszkodami w Polsce. Reprezentant Polski w Mistrzostwach Europy OCR 2018 podczas których zajął 4 miejsce w sztafecie męskiej. Na co dzień pracuje w gabinecie fizjoterapeutycznym i jest trenerem personalnym. Łączy pracę z własnym hobby.

 

Ninja Challenge – Tor przeszkód dla dzieci

Specjalnie przygotowany tor przeszkód z myślą o najmłodszych. Składa się z kilku ćwiczeń na koordynację i zwinność. Trzy najlepsze wyniki wśród dziewczynek i chłopców zostaną nagrodzone voucherami od Wyjątkowego Prezentu na Trening Ninja w Extreme Warrior Park.

 

Dodatkowo firma Wyjątkowy Prezent przygotowała inne atrakcje, które będą dostępne dla chętnych podczas całego wydarzenia w czerwonym namiocie. Będzie można np. spróbować swoich sił na Trickboardzie – czyli desce do ćwiczeń koordynacji nerwowo-mięśniowej. Jeżeli jeździcie na desce, pływacie na SUP-ach, uprawiacie snowboard, wakeboard, sztuki walki lub inny sport, w którym równowaga jest kluczowa – nasza deska jest dla Was.

Jeżeli nie czujecie się na siłach i chcecie po prostu wpaść i popatrzeć jak inni zmagają się z naszymi atrakcjami – nie ma problemu. Będziecie mogli zrelaksować się na leżaczkach w strefie chill’u i poczuć klimat lata!

Organizatorzy:

Wyjątkowy Prezent

Wyjątkowy Prezent jest pierwszą i największą w Polsce firmą oferującą prezenty w formie przeżyć. Wśród 2500 upominków, przygotowanych z myślą o klientach indywidualnych oraz biznesowych, znajdują się atrakcje, takie jak lot balonem, egzotyczny masaż, czy jazda Ferrari. Flagowym projektem Wyjątkowego Prezentu jest unikalne, wyostrzające zmysły wydarzenie kulinarne, czyli „Kolacja w Ciemności”. Firma prowadzi sprzedaż prezentów online – poprzez serwis Wyjatkowyprezent.pl oraz w prawie 50 sklepach działających w galeriach handlowych w całej Polsce, jak również w ponad 1800 sklepach partnerskich. Więcej informacji na temat firmy można znaleźć na stronie www.wyjatkowyprezent.pl bądź www.prezentydlabiznesu.pl.  

Extreme Warrior Park

Extreme Warrior Park to pierwszy w Polsce Ninja Park zbudowany w zadaszonej hali o powierzchni 700 m2. Inspirujemy się przeszkodami z Mistrzostw Europy i Świata w biegach z przeszkodami jak również z American Ninja Warrior. Na miejscu czeka na Ciebie ponad 30 przeszkód o zróżnicowanym poziomie zaawansowania!

Wyróżnia nas przede wszystkim pasja oraz zaangażowanie w to, co robimy. Organizujemy treningi dla młodszych i starszych zarówno w naszym parku, jak również poza nim!  Nasi certyfikowani trenerzy pokażą Ci jak pokonać każdą przeszkodę, zadbają o Twoje bezpieczeństwo, przypilnują czy prawidłowo wykonujesz ćwiczenia i pomogą osiągnąć Twój wymarzony cel!