Zajęcia dla Dzieci w Extreme Warrior Park

 

Rekrut

Grupa powstała z myślą o dzieciach, które dopiero zaczynają przygodę z przeszkodami i chcą się pobawić! Podczas wejść wprowadzamy dzieci w świat pokonywania przeszkód i uczymy je poprzez zabawę. Dzieci przez całe zajęcia są pod czujnym okiem instruktora, niemniej mogą poświęcić cały czas na zabawę. Grupa jest zróżnicowana wiekowo, co ma na celu integrację oraz naukę wzajemnego wsparcia i motywacji.

Akademia

Każdy rekrut chcący rozwijać swoje umiejętności i dołączyć do głównej reprezentacji Ninja Warrior Team przechodzi okres przygotowawczy w Ninja Akademii. Jest to czas, kiedy podczas treningów monitorujemy postępy kandydata na zawodnika drużyny. Na zajęciach w akademii skupiamy uwagę głównie na rozwoju w zakresie akrobatyki oraz techniki pokonywania przeszkód. Grupa podzielona jest na kategorie wiekowe w celu lepszej realizacji planu treningowego.

 

TEAM

Oficjalna reprezentacja Extreme Warrior Park w biegach z przeszkodami w Polsce i za granicą. Pierwsza w Polsce drużyna OCR KIDS wraz z zadaszonym miejscem treningowym. Do drużyny należą dzieci w przedziale wiekowym 6-13 lat, które wykazują się najwyższą sprawnością fizyczną, ogromną kulturą osobistą i chęcią rozwoju oraz udziału w biegach. Zawodnicy drużyny znajdują się pod szczególną opieką Zarządu Fundacji oraz sztabu trenerskiego.