Zajęcia dla Dorosłych w Extreme Warrior Park

 

OCR Trening

Przygotowujesz się do biegów z przeszkodami? Planujesz swój pierwszy start? Oprócz wytrzymałości, techniki biegania i szybkości musisz także doskonalić swój chwyt, siłę, umiejętność i technikę pokonywania przeszkód. W naszym raju przeszkód pod czujnym okiem trenera dbającym o bezpieczeństwo i odpowiednie przygotowanie do treningu zmierzysz się z przeszkodami skonstruowanymi na podobieństwo tych, które spotkasz na trasie zawodów. W naszym parku znajdziesz m.in. liny poziome i pionowe, wypełniony zabawkami mulitrig, siatki, ścianki, tik tak, ufo oraz wiele innych.

Zajęcia odbywają się w każdy poniedziałek i czwartek!

Cross Trening

Trening opiera się o ćwiczenia podnoszące ogólną koordynację ruchową i samopoczucie oraz ćwiczenia pobudzające wszystkie grupy mięśniowe jednocześnie nie powodując ich nadmiernej rozbudowy lub spadku. Przyjdź na zajęcia i zadbaj o rozwój swojej sylwetki, postawy, szybkości, gibkości i koordynacji ruchowej, a także wydolności organizmu znacznie podnoszącej kondycję.

Zajęcia w naszym grafiku w każdy wtorek i środę!

OPEN

Chcesz odwiedzić Strefę Przeszkód i po prostu poskakać na przeszkodach, pod okiem instruktora? Zapraszamy Cię na wejście open i samodzielną zabawę na parku. O bezpieczeństwo pokonywania przeszkód zadba instruktor, a Ty możesz skupić się na tym, na czym chcesz. To świetna okazja na wspólne wejście z rodziną lub znajomymi!