Poznajcie naszych trenerów

Gotowi do działania, pełni energii, chętnie dzielący się swoim doświadczeniem i umiejętnościami – takich trenerów spotkacie podczas zajęć w Extreme Warrior Park. To miejsce nie ma przed nimi żadnych tajemnic, a oni sami chętnie podzielą się z Wami tajnikami pokonywania przeszkód, a także zadbają o bezpieczeństwo i odpowiednie przygotowanie do zajęć.

Patryk Leśniewski

Patryk Leśniewski

Trener

Patryk współpracuje z nami od początku Warrior Extreme Park. Od kilku lat trenuje kalistenike, tajksi boks. Posiadacz czarnego pasa w Judo (intruktor). Poza pracą w Warrior Extreme Park pracuje z młodymi adeptami w przedszkolu.
Łukasz Czyżkowski

Łukasz Czyżkowski

Trener

Jestem trenerem personalnym, instruktorem jazdy na longboardzie, trenerem przygotowania motorycznego, parkour i OCR.
Pierwsze doświadczenia w pracy z ludźmi zdobywałem, szkoląc do prac na wysokości. Można powiedzieć, że najpierw uczyłem jak się nie zabić, a teraz pokazuję jak żyć pełnią życia.
Moimi największymi osiągnięciami, poza wprowadzeniem podopiecznych na 4 i 6 miejsce w Rekrutach Elite, w 2018 roku w Krakowie i Warszawie i potrójnej opaski podopiecznego na festiwalu RMG w Ełku jest każdorazowo progres ludzi, z którymi pracuję: każda ścianka, którą przeskoczą, każde Multirig, które pokonają, każdy kolejny kilometr, który przebiegają coraz szybciej. To motywuje mnie do dalszej pracy. Również z Tobą.

Vania Kohut

Vania Kohut

Instruktor

Nowy nabytek w parku, czołowy zawodnik biegów z przeszkodami w Polsce. Ze sportem związany całe życie z doświadczeniem sportowym w lekkiej atletyce. Na co dzień trenuje kalistenikę oraz przygotowuje się do biegów z przeszkodami. Spotkacie go podczas weekendowych wejść open a już niedługo poprowadzi zajęcia OCR Trening!