Wracamy z cyklem OCR Trening w Extreme Warrior Park z czołowymi zawodnikami biegów z przeszkodami w Polsce! Pierwsze wydarzenie w tym roku będzie równocześnie przygotowaniem do Warszawskiej edycji Barbarian Race!

Trening poprowadzą czołowi zawodnicy drużyny XRunners – złoty medalista Mistrzostw Europy OCR w kat. 18-24 lat i 6 zawodnik Mistrzostw Świata OCR w kat. 18-24 lata Sebastian Kasprzyk oraz reprezentant Polski na Mistrzostwach Europy i Świata OCR 2017 Zbigniew Ziober!

Treningi odbędą się w 3 seriach: 9:00 – BASIC (początkujący) 11:00 – PRO (zaawansowany) oraz nowa formuła o 13:00 – KIDS.
Podczas treningu będziemy pracować nad poprawnym pokonywaniem przeszkód oraz metodyką wykonywanych ćwiczeń.
Trenerzy dołożą wszelkich starań by nauczyć Was pokonywania przeszkód takich jak: siatki, lina pozioma i pionowa, ścianki oraz zabawki z multirig (ringi, kołki, schody, piłeczki, drabinki) i inne!

Trening zwieńczony będzie challenge #WyzwanieWarrior dla chętnych, podczas którego będzie można wygrać karnety z wejściówkami do naszego parku oraz vouchery na start w dowolnym biegu Barbarian Race!

Kiedy: 8 kwietnia (niedziela)
Gdzie: Extreme Warrior Park, ul. Puławska 38/40, 05-500 Piaseczno
Serie:  9:00 – BASIC (początkujący); 11:00 – PRO (zaawansowany); 13:00 – KIDS
Limit: 30 osób na serię
Koszt: 30 PLN

Dołącz do wydarzenia na Facebook!

Należy być na miejscu 15 minut przed startem serii w celu rejestracji i podpisania oświadczenia. Prosimy o zabranie stroju sportowego i obuwia na zmianę.