Dla wszystkich zawodników Ninja Warrior Team & Akademia przygotowaliśmy sportowy obóz letni, który odbędzie się nad polskim morzem w miejscowości Rewa. Taka lokalizacja zapewnia szerokie spektrum atrakcji dostępnych w ośrodku i jego okolicy oraz dużo możliwości treningowych. Nasza wykwalifikowana kadra trenerska przygotowała dla swoich podopiecznych szereg aktywności ogólnorozwojowych, wzmacniających wszystkie partie ciała oraz elastyczność, zręczność, wytrzymałość, precyzję ruchów i koncentrację. Oprócz treningów oraz aktywności, które umożliwi nam ośrodek Rewa i pobliska plaża, mamy dla naszych podopiecznych kilka niespodzianek.

Ośrodek Rewa

Rewa to całoroczny ośrodek wypoczynkowo–wczasowy usytuowany w malowniczym miejscu oddalonym tylko 20 m od urokliwej plaży w samym centrum Rewy. Ośrodek znajduje się na działce mającej ponad 2 hektary!

Na terenie Ośrodka znajdują się:

  • plac zabaw dla dzieci,
  • boisko piłkarskie, plac do siatkówki,
  • stół do tenisa,
  • mini zoo dla dzieci (króliki, kaczki, ozdobne gołębie i inne),
  • wiaty grillowe,
  • 2 ha ogrodzonego terenu,
  • salka dla dzieci,
  • sala telewizyjna,
  • restauracja,

Nocleg i wyżywienie

Ośrodek Rewa oferuje zakwaterowanie w 2, 3 i 4 osobowych pokojach, w wydzielonym dla nas budynku. Stołówka przez cały pobyt serwuje dzieciom śniadania, obiady, kolacje. Podczas obozu pojawią się również posiłki w formie ogniska z pieczeniem kiełbasek oraz menu plenerowego, w postaci prowiantu na wycieczkę. Każdy pokój posiada swoją łazienkę.

Treningi

 

Każdy dzień rozpoczniemy od porannych rozruchów – czyli zajęć wzmacniających, poprawiających kondycję, koordynację, stanowiących rozgrzewkę dla mięśni, przygotowujących ciało na wysiłek. Treningi te odbywać się będą na plaży! Ważnym elementem będzie również stretching wieczorny – rozciągnięcie mięśni po całym dniu, czyli relaks dla ciała i ducha. Do dyspozycji trenerów będzie boisko piłkarskie, plaża, salka przy ośrodku oraz otaczające je tereny. Podczas tego obozu stawiamy głównie na treningi zewnętrzne, aby dzieci były jak najlepiej przygotowane do warunków panujących podczas zawodów.

 

Nie zabraknie treningów biegowych. W najbliższym otoczeniu mamy plaże, łąki, pola, las które są świetnymi miejscami treningowymi! Dobór ćwiczeń oraz ich poziom będzie uwzględniał wiek dzieci w grupie, ich możliwości ruchowe i percepcyjne. Trenerzy podczas obozów kształtują również w dzieciach sportowe zasady fair-play i podporządkowanie się regułom sportu, uczą odwagi i pewności siebie, budują w dzieciach wiarę w swoje możliwości.

Atrakcje dodatkowe

Oprócz treningów oraz aktywności, które mamy zaplanowane dla Naszych dzieci, mamy też kilka niespodzianek:
– Wyjazd na bieg z przeszkodami “Biegun Ruchome Piaski” do Gdyni,
– Wyjścia na plaże w celach innych niż treningowe,
– Wycieczka do oceanarium lub aqua parku,
– Wycieczka rowerowa, plażowe podchody,
– Wycieczka do “Labirynt Kukurydzy”.

Transport

Tym razem skorzystamy z transportu za pośrednictwem firmy “PolskiBus”. Autobus rusza z Warszawy do Gdyni a tam czeka na nas prywatny autokar do ośrodka.

Zgłoszenia  Ninja Warrior Team oraz Ninja Akademia – 1999 zł / osoba

W cenie:

– 9 noclegów (niedziela – wtorek) w pokojach 2, 3, 4 osobowych w Ośrodku Rewa,
– wyżywienie – 3 posiłki dziennie (śniadanie, obiad, kolacja),
– transport PolskimBusem oraz prywatnym autokarem,
– treningi z wykwalifikowaną kadrą trenerską,
– wycieczki specjalne,
– wycieczki piesze po plaży oraz pobliskich okolicach nadmorskich,
– opieka wychowawców/trenerów, program pobytu,
– ubezpieczenie na wypadek NNW,
– opieka medyczna,

*Realizacja obozu będzie możliwa przy zebraniu grupy minimum 20 osób.

Kontakt
Marcin Kur
tel 535 882 789
mail marcin.kur@extremewarriorpark.pl