Extreme Warrior Park to już nie tylko przeszkodowy raj ninja – to również miejsce spotkań ludzi aktywnych! Wyróżnia nas przede wszystkim pasja oraz zaangażowanie w to, co robimy. Organizujemy treningi dla młodszych i starszych zarówno w naszym parku, jak również poza nim!

Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić!

URODZINY

Specjalnie przygotowane sale urodzinowe sprawdzą się idealnie dla najmłodszych jak i dla dorosłych, którzy chcą ten dzień spędzić aktywnie. Zależy nam na wspaniałej atmosferze podczas tak ważnego dnia! Ścianka wspinaczkowa, basen z gąbkami, multi rig, drabinki, pionowe siatki – to tylko nieliczne konstrukcje, które znajdziesz w Strefie Przeszkód! Zabierz swoich znajomych na nietuzinkową atrakcję i świętuj urodziny razem z nami!

 

KONFERENCJE

Łączna powierzchnia 700 m2 daje nam wiele możliwości na wykorzystanie parku. Jedną z nich są nowoczesne i przestronne sale konferencyjno-szkoleniowe. Dysponujemy dwiema salami : mniejsza – 32 m2 oraz większa – 64 m2, to idealne przestrzenie do prowadzenia konferencji, warsztatów, pokazów, spotkań firmowych czy prezentacji produktowych.

 

INTEGRACJE

Szukasz pomysłu na niecodzienną integrację? Chcesz zabrać swoich pracowników na imprezę inną niż zwykle? Ninja Warrior Team przychodzi z pomocą! Czas na integrację z przeszkodami!  Uwielbiamy wyzwania i jesteśmy przygotowani na organizację eventów zarówno w parku przeszkód, jak i na zewnątrz! Dowiedz się kto w Twojej firmie jest największym Ninja, a po przyjemnej aktywności spędź czas w strefie chillout, gdzie wspólnie ze znajomymi złapiecie oddech, porozmawiacie czy skorzystacie z poczęstunku przed kolejnym wejściem na tor.

 

LEKCJE WF

Innowacyjne Lekcje WF, które z pewnością zaangażują uczniów! Prowadzimy treningi zarówno w naszym parku, jak również na salach gimnastycznych szkół! Nasz specjalny tor przeszkód jest jednocześnie torem mobilnym. Stworzyliśmy również plany treningowe, które bez problemu możemy dostosować zarówno dla przedszkolaków, jak również licealistów. Możecie nam zaufać, że dzieci i młodzież spojrzą inaczej na sport!