fbpx

Poznajcie naszych trenerów

Gotowi do działania, pełni energii, chętnie dzielący się swoim doświadczeniem i umiejętnościami – takich trenerów spotkacie podczas zajęć w Extreme Warrior Park. To miejsce nie ma przed nimi żadnych tajemnic, a oni sami chętnie podzielą się z Wami tajnikami pokonywania przeszkód, a także zadbają o bezpieczeństwo i odpowiednie przygotowanie do zajęć.

Patryk Leśniewski

Patryk Leśniewski

Trener

Patryk współpracuje z nami od początku Warrior Extreme Park. Od kilku lat trenuje kalistenike, tajksi boks. Posiadacz czarnego pasa w Judo (intruktor). Poza pracą w Warrior Extreme Park pracuje z młodymi adeptami w przedszkolu.
Wojciech Sobierajski

Wojciech Sobierajski

Trener

Wojtek to wielokrotny medalista mistrzostw świata oraz Europy w biegach z przeszkodami. W Polsce wygrał już chyba wszystko: triumfował w takich imprezach jak Runmageddon, Barbarian, Survival Race, Adrenalina Rush czy Eliminator OCR.

Vania Kohut

Vania Kohut

Instruktor

Nowy nabytek w parku, czołowy zawodnik biegów z przeszkodami w Polsce. Ze sportem związany całe życie z doświadczeniem sportowym w lekkiej atletyce. Na co dzień trenuje kalistenikę oraz przygotowuje się do biegów z przeszkodami. Spotkacie go podczas weekendowych wejść open a już niedługo poprowadzi zajęcia OCR Trening!

Jakub GŁADKI Zawistowski

Jakub GŁADKI Zawistowski

Trener

Wicemistrz Europy w biegu z przeszkodami na krótkim dystansie w swojej kategorii wiekowej. Totalnie zakochany w przeszkodach, wspina się i wiesza na wszystkim i wszędzie (strach gdzieś z nim chodzić). Pasjonat w swojej dziedzinie. Stale doskonali i poszerza swoją wiedzę, żeby móc ją przekazywać dalej i dalej. Reaguje natychmiastowo na słowo „challenge” – zazwyczaj je wygrywa, a jak nie wygrywa to próbuje do skutku aż wygra. Kuba to czołówka zawodów biegów OCR. Prywatnie trener, Fizjoterapeuta, ratownik wodny i… miłośnik czekolady!